Saç rengi Koyu Kahve olan ünlüler

Lauren Miller

Ortalama: 5 (2 votes)

Hayley Kiyoko

Ortalama: 5 (2 votes)

{{Düzenle|Ekim 2012}}

Heirī Kiyoko , ( d. 3 Nisan 1991 ) Hayley Kiyoko profesyonel olarak bilinen bir Amerikalı aktris, şarkıcı-söz yazarı, müzisyen ve dansçı.

Hayley'in en çok bilinen rolü Scooby-Doo Welma olarak bilinir.Ayrıca Disney Channel orijinal filmlerinden olan Lemonade Mouth Stella rolundedir.

Kiyoko Jamie Alcroft ve Sarah Kawahara, Los Angeles, Kaliforniya, 3 Nisan 1991 tarihinde doğdu. O, Japon,İngiliz ve İskoç asıllı. O böyle GM OnStar, Slim Jim ve Tarçın Tost Crunch gibi şirketler için ulusal reklamlarda görünmeye, genç yaşta oyunculuğa başladı.

Michelle Yeoh

Ortalama: 4 (4 votes)

Michelle Yeoh Choo-Kheng ''(Çince: 楊紫瓊; Hanyu Pinyin: Yáng Zǐqióng; d. 6 Ağustos 1962)'' Hong-Konglu aktris, dansçı ve yapımcı. Michelle Khan olarak da bilinir. Yeoh Malezya'nın Ipoh şehrinde doğmuş bir Çinli'dir. 1997'de People dergisi tarafından dünyanın en güzel 50 insanı arasından gösterilmiştir. Ayrıca 1983'te Malezya güzellik kraliçesi seçilmiştir.

Katie Stevens

Ortalama: 5 (1 oy)

Lucy Griffiths

Ortalama: 5 (2 votes)

Alexandra Chando

Ortalama: 1 (2 votes)

Alexandra Paul

Henüz Oy Verilmedi

Alexandra Paul (d. 29 Temmuz 1963, New York), ABD'li aktris.

Alexandra Paul, Stanford Üniversitesi'nde oyunculuk üzerine eğitim gördü. 70'ten fazla uzun metrajlı film ve televizyon programlarında yer aldı. Sinemada daha çok oynadığı gerilim filmleriyle tanınır.

İngiliz kökenli bir aileden gelen oyuncu aynı zamanda eski bir uzun mesafe yüzücüsü olup dereceleri vardır.
Kaynak:Vikipedi

Rachele Brooke Smith

Henüz Oy Verilmedi

Karen Fukuhara

Ortalama: 5 (3 votes)

Kiersey Clemons

Ortalama: 5 (2 votes)

Sayfalar

RSS - Koyu Kahve beslemesine abone olun.