Mesleği Dansçı olan ünlüler

Hayley Kiyoko

Ortalama: 5 (2 votes)

{{Düzenle|Ekim 2012}}

Heirī Kiyoko , ( d. 3 Nisan 1991 ) Hayley Kiyoko profesyonel olarak bilinen bir Amerikalı aktris, şarkıcı-söz yazarı, müzisyen ve dansçı.

Hayley'in en çok bilinen rolü Scooby-Doo Welma olarak bilinir.Ayrıca Disney Channel orijinal filmlerinden olan Lemonade Mouth Stella rolundedir.

Kiyoko Jamie Alcroft ve Sarah Kawahara, Los Angeles, Kaliforniya, 3 Nisan 1991 tarihinde doğdu. O, Japon,İngiliz ve İskoç asıllı. O böyle GM OnStar, Slim Jim ve Tarçın Tost Crunch gibi şirketler için ulusal reklamlarda görünmeye, genç yaşta oyunculuğa başladı.

Rachele Brooke Smith

Henüz Oy Verilmedi

Lotte Verbeek

Henüz Oy Verilmedi

Sabrina Carpenter

Ortalama: 5 (4 votes)

Jean Simmons

Henüz Oy Verilmedi

'''Jean Merilyn Simmons''' (d. 31 Ocak 1929, Londra; ö. 22 Ocak 2010, Santa Monica, Kaliforniya), İngiliz asıllı ABD'li aktris ve seslendirme sanatçısı.

Heather Morris

Henüz Oy Verilmedi

'''Heather Elizabeth Morris''' (1 Şubat 1987) ABD'li aktris, dansçı, şarkıcı. Glee'deki Brittany Pierce karakteri ile tanınır.

Heather Morris dans etmeye bir yaşındayken başladı. Genç yaşlarından itibaren jazz, tap ve modern dans olmak üzere birçok stilde dans etti. Lisedeyken ponpon kız ekibine dahil oldu. En önemli başarısı 2007'de ''The Beyoncé Experience'' turu kapsamında Beyoncé'nin dansçılarından biri olmasıdır.

Maddie Ziegler

Ortalama: 3.7 (10 votes)

Laura Bell Bundy

Henüz Oy Verilmedi

Vanessa Lengies

Henüz Oy Verilmedi

Shirley MacLaine

Henüz Oy Verilmedi

'''Shirley MacLaine''', 24 Nisan 1934 doğumlu Akademi ödüllü ABD'li kadın oyuncu. Sinema oyuncusu Warren Beatty' nin kardeşidir.http://www.nndb.com/people/799/000023730/

== Hayatı ==

Richmond Virjinya'da 24 Nisan 1934'te Baptist inançları olan İngiliz kökenli Amerikalı bir baba ile İrlanda ve İskoçya kökenli Kanadalı bir anneden doğdu. Liseyi Virjinya'da bitirdikten sonra Broadway'de oyuncu olabilme hayaliyle New York'a taşındı.

Sayfalar

RSS - Dansçı beslemesine abone olun.