Burcu Boğa olan ünlüler

Melania Trump

Ortalama: 4 (4 votes)

Melania Trump (Doğum adı:  Melanija Knavs ,  Almanca:  Melania Knauss ; 26 Nisan 1970) eski model, yeni mücevher ve saat tasarımcısı.  2016 ABD başkan adayı ve emlak milyarderi Donald Trump ile evlidir.  Yugoslavya'da (şu anda Slovenya) doğmuştur, 2001 yılında ABD'de kalıcı oturma hakkına sahip olmuş, 2006 yılında Amerikan vatandaşlığına geçmiştir.
Kaynak:Vikipedi

Bianca A. Santos

Henüz Oy Verilmedi

Madison Lintz

Ortalama: 5 (2 votes)

Emily Wickersham

Henüz Oy Verilmedi

Blair Brown

Henüz Oy Verilmedi

'''Bonnie Blair Brown''' (d. 23 Nisan 1947) Amerikan tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Broadway'de oynadığı Copenhagen oyunuyla Tony Award kazanmıştır.

== Hayatı ==
Kanada Ulusal Tiyatro Okulu'ndan mezundur.

== Kişisel hayatı ==
Brown Washington, D.C.'de doğdu. Annesi öğretmen, babası istihbarat ajanıydı. Richard Jordan ile ilişkisi vardır, ''Captain and the Kings'' filmi çekimindeyken 1976 yılında tanışmışlardır. 1983 yılında doğan bir oğlu vardır.

Kaynak:Vikipedi

Jamie Luner

Ortalama: 5 (2 votes)

Katharine Hepburn

Henüz Oy Verilmedi

Katharine Hepburn  12.Mayıs.1907 29.Haziran.2003 Connecticut, ABD Connecticut, ABD Sinema Oyuncusu

Katharine Houghton Hepburn, altı çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak 12 Mayıs 1907 tarihinde, Hartford, Connecticut'ta doğdu. Babası Thomas Norval Hepburn, annesi Katharine Martha Houghton’dur. Kingswood-Oxford School'da okudu. Ardından 1924'te Bryn Mawr College'ı kazandı. Hepburn oyuncu olmaya karar vererek Bryn Mawr'ı bıraktı.

Alexandra Holden

Henüz Oy Verilmedi

Sabrina Carpenter

Ortalama: 5 (4 votes)

Geraldine McEwan

Henüz Oy Verilmedi

'''Geraldine McEwan''', (doğum adı : '''''Geraldine McKeown''''' , d. 9 Mayıs 1932; Berkshire - ö. 30 Ocak 2015, İngiliz aktris.

1949'da tiyatro oyunculuğu ile sanat yaşamı başladı. Sinemada ise 1976 yapımı ''Escape from the Dark'' ile başladığı oyunculukta 1986 yapımı ''En indier i London'' ve 2000 yapımı ''Kärt besvär förgäves'' rol aldığı başarılı yapımlardır.

Agatha Christienin yazdığı polisiye romandan alınma Tv dizisi ''Marple'' daki rolüyle BAFTA Ödülü kazandı.

Kaynak:Vikipedi

Sayfalar

RSS - Boğa beslemesine abone olun.